MIDA FOTOSESSIOONILE SELGA PANNA?

Updated: Sep 27, 2019


„Selles, mida Sa kannad, on vihjed selle kohta, kes Sa oled.“ – Marc Jacobs


Sel korral kirjutan sellest, mida võiksid arvestada stuudiosessioonile tulles riietuse valikul.VÕTA KAASA 5-6 ERINEVAT KOMPLEKTI RIIDEID

Kasutades pildistamisel erinevaid riideid on meil võimalik portreteerida Sinu mitmekesist olemust ja tujusid. Sa oled ju mitmekülgne. Püüame selle pildile!

MIDAGI HELEDAT - Võta kaasa midagi heledat, kas roosa, hall, ihuvärvi, kreemikas või valge.

MIDAGI TUMEDAT - Must, šokolaadipruun, tumehall või teised tumedad toonid võivad samuti kenasti sobida.

MIDAGI KLASSIKALIST -Sobita endale klassikaliselt šikk komplekt või paar.

MIDAGI SEKSIKAT - Seksikas võib olla nii paljastava seljaga pidulik kleit kui pesu. Isegi kampsun võib olla sensuaalne kui seda veidi stiliseerida ja näiteks õla pealt alla lükata. Leia omale sobilik variant.

MIDAGI EEPILIST - Pildistamine on ideaalne võimalus end riietada kui filmistaar (ja ideaalne põhjus ostlemiseks). Võid laenata riidelaenutusest, sõbrannalt või lasta endale õmmelda oma unistuste riietus.


PEA MEELES

VALI OMA KEHALE SOBIVAD RÕIVAD

Sinu kehale ja rõivasuurusele sobivad riided sobivad piltidele kõige paremini. See kehtib iga kehatüübi kohta. Riietus, eriti selle ülemine osa, peaks Su keha kallistama, see tähendab olema piisavalt kehasse töödeldud. Kui Sulle meeldib voogav ning lai riietus, siis vali selline seelik või püksid. Pigem väldi laiasid varrukaid ning konkreetse keskkohata pluuse.

RÕHUTA OMA KÄSIVARSI

Kui Sulle meeldivad Su käed, siis rõhuta ja too need esile õlapaelteta kleidi või topiga.

Kui Sulle ei meeldi Su käed, siis väldi sellist varruka pikkust, mis lõpeb su käe kõige laiemas kohas. Igal juhul soovitan kaasa võtta vähemalt ühe komplekti, millel on pikad varrukad.

VÕTA KAASA SOBIV ALUSPESU

Mõtle läbi iga riietuse juurde kuuluv sobiv aluspesu. Võib olla vajad õlapaelteta rinnahoidjat või ihuvärvi stringe? Kanna musta rinnahoidjat tumedate riiete all ning ihuvärvi heledate puhul. Teatud riietuste puhul võib korrigeerivast pesust abi olla.

MÕTLE AKSESSUAARIDELE

Vali välja ning võta kaasa sobivad ehted, juuksekaunistused, sallid ja muu, millega iga riietus täiuslikuks muuta. Eelista pigem klassikalist ning ajatut.

Igaks juhuks võid kaasa võtta ka paari kingi. Kuigi tavaliselt ma täispikkuses pilte ei tee, aga no mine tea, kui peaks tekkima mõte.


LUKSUSLIKUD MATERJALID

Heast materjalist valmistatud rõivad lisavad Su fotodele külluslikkust. Vali siid, nahk, samet, satiin, šifoon, kvaliteetne kudum või tikand.

Väldi liigselt kontrastseid mustreid, mis hajutavad tähelepanu. Igasugused logod ja graafilised pildid ei jää fotodel ilusad.

ÜHEVÄRVILISED RÕIVAD.

Ühes toonis riietus on hea võimalus loomaks pikka ja kõhna figuuri. Kui kombineerid riietuse kahest erinevast esemest, siis sobita heledad kokku heledatega ning tumedad tumedatega. Samas ei pea ülemine osa olema täpselt sama tooni, mis alumine.RÕIVAD, MIS SOBIVAD KÕIGILE


KLASSIKALINE VÄIKE MUST KLEIT

Kena huvitavate detailidega klassikaline must kleit või komplekt on ajatu.

Nipp: Kui Sul on lemmik, kuid tänaseks kas veidi kitsas või liiga suur väike must kleit kapis, siis tasub see siiski kaasa võtta. Võib-olla saame seda kasutada jättes seljal luku kinni tõmbatama või liiga laia kleidi lõksudega kinni tõmmates.

SILMATORKAV METALLIK JA KAUNISTUSED

Sära saab fotodele lisada metallik-kangaste, maitsekate litrite või helmestega. Kui igapäevaelus võivad sellised rõivad tunduda liiga toretsevad, siis piltidel jäävad need oluliselt tagasihoidlikumad. Soovitan hõbedast, metallikut, pronksi, kulda või roosat kulda. Samuti on alati sobilik luksuslik ja drapeeritud satiin.

VAEVUMÄRGATAV

Kandes sessioonil ihuvärvi või õrnroosat loob see tunde justkui riideid polekski ning see laseb Sul täielikult esikohal olla. Vahet pole kas Sinu valikuks ostub pehme kodune kudum, luksuslik satiinist öökleit, peokleit või hoopis tüll-seelik: neutraalsed toonid tekitavad pehme ja ülinaiseliku olustiku.


Aitäh lugemast ja järgmise postituseni!

Kätri

709 views0 comments