DEAR BEAUTIFUL YOUHei!

Minu nimi on Kätri. Olen naine, portreefotograaf, teeline. Fotograafitööga tegelen aastast 2009, viimasel kaheksal olen pildistanud peamiselt naisi.

Nende aastate jooksul olen sadade vaimustavate, suurepäraste naistega vahetanud mõtteid ilust ja enesekindlusest, armastusest ja kaotusest. Oleme rääkinud oma hirmudest, ebakindlusest, nõrkustest ja tugevustest.

Tänu neile vestlustele hakkasin mõtlema, miks ei tunne me naistena end oma kehas piisavalt hästi, kui me oleme ju ometi kõik ilusad? Igaüks omal, unikaalsel moel. Miks me arvame, et me pole väärt armastust? Kelle jaoks me tahame täiuslikud olla?

Tunnen, et lisaks naiste ilu fotole talletamisele, on minu hingekutseks ka inspireerida neid ja süstida neisse eneseusku. Anda teadmist, et nad ei ole katki. Teadmist, et ebakindlus on mägi, mille vallutamine muudab elu. Ja mis peamine – teadmist, et ebakindlusest ja liigsest enesekriitikast vabanemine on võimalik.

Kui Sa oled kas või korra peeglisse vaadanud ja mõelnud: "Ma pole piisav", siis on see grupp Sulle.

Toetades üksteist, jagades oma rõõme ja muresid, kordaminekuid ja ebaõnnestumisi, saame kõik enesekindlamaks ja õnnelikumaks.

Mul on hea meel, kui Sa otsustasid meiega liituda!


https://www.facebook.com/groups/1522919261281695/


Kätri

55 views0 comments